PUBLICISTICKÁ PREZENTACE

  • Publicistikou se aktivně zabývám od roku 2004. 
  • 1.8.2004 jsem založil internetový magazín POZITIVNÍ NOVINY, který od té doby vychází nepřetržitě 365 dní v roce.  Za tu dobu v něm bylo publikováno přes 6.000 článků od více než 300 autorů spolu s několika tisíci fotografií a ilustrací. Od června 2009 jsem navíc jeho šéfredaktorem. Mým úkolem bylo a je - vedle zajišťování vlastního vydávání - také zpracování kompletní grafické podoby magazínu.
  • V roce 2008 jsem inicioval pro společnost ESEL vznik internetového magazínu AUTOMATICKÉ VYTÁPĚNÍ, který od té doby řídím ve funkci šéfredaktora, píšu do něho články, reportáže, fotím a kompletně zpracovávám jeho grafickou i obsahovou podobou včetně korektur textů. Na podzim roku 2010 by měla vyjít také jako tištěná (časopisecká) podoba, kterou kompletně připravuji po grafické i obsahové stránce.
  • Současně se podílím na vydávání internetového magazínu HISTORICKÁ ŠLECHTA, který vychází v internetovém vydavatelství LOUŽECKÝ.CZ. Do tohoto magazínu vkládám texty a zpracovávám články po grafické stránce.
  • V rámci svého podnikání provozuji vlastní webové stránky s názvem PREZENTACE S OSOBNÍM DOPORUČENÍM, které se zabývají tvorbou originálních prezentací ve formě článků, rozhovorů a reportáží.